Meny
Nettbutikk

Håndverkertelt

Trenger du en rask, mobil løsning for beskyttelse du kan sette opp selv? Utendørs arbeid som saging blir enklere med våre håndverkertelt. Dessuten beskyttes materiale og verktøy mot vær og vind.

Raskt og enkelt

Et håndverkertelt er enkelt å sette opp – raskt. Du har mange valg, og kan sette det opp med eller uten sidevegger. Håndverkerteltet er funksjonelt og gjør arbeidsdagen lettere. Det er lett å montere og tar liten lagringsplass. Dermed kan du flytte det enkelt fra oppdrag til oppdrag.

Håndverkerteltet har plass til mange forskjellige arbeidsoppgaver, og kommer i mange størrelser. Veggene, dersom man vil ha det på, monteres sammen med glidelås og med borrelås mot takkappen. Teltene har lav vekt og de er svært håndterbare i sammenslått posisjon.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor