Meny

Gulv­løsninger

Det er fint å ha godt fotfeste i de ulike teltene og hallene. Våre gulvløsninger gir godt grunnlag der det trengs (som på mark og plen) og god atmosfære når anledningen krever det.

Dansegulv

Dansegulvet er i lakkert stavparkett med profilert aluminiumskant. Gulvet leveres på traller som hver inneholder 20 m2. Monteres uten bruk av verktøy, skruer eller bolter.

Plastgulv

Et godt alternativ, spesielt på steder der det er vanskeligere å komme til. De lette gulvmodulene i plast er meget transportvennlige. Platene måler 0,5 x 0,5 meter og er raske å legge.

Referanser:

Kontakter

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Inger – Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor