Meny
Nettbutikk

Kjørematter

Er grunnforholdene av en slik art at du burde hatt et underlag? Kjørematter hindrer at barmark og plen blir sporet opp og ødelagt av anleggsmaskineri.

Beskyttende underlag

Kjørematter kommer i størrelse 244×110 cm og med vekt på 40 kg per stk. De er med andre ord ikke tyngre enn at man kan legge ut mattene med håndkraft. Mattene kan lenkes sammen til ønsket lengde og bredde med stålklips.

De kommer best til nytte når det etableres midlertidige kjøre- og gangveier. Slik unngår man skader og fastkjøring på f.eks. plen og gressmatte eller andre områder som i utgangspunktet er uegnet til kjøring med biler og maskiner.

Typiske bruksområder er for etablering av tilgang til veier, på campingplasser, på gangveier, for beskyttelse mot tungt utstyr og på sceneområder.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor