Meny
Nettbutikk

Båtopplag og opplagsstativ

Skal du ha en båt i opplag i neste sesong? Vil du gjerne ta vare på den dyre investeringen. Våre båtopplag og opplagsstativer er av ypperste kvalitet.

Det beste for din båt

Våre opplagstativ er markedets mest solide og har O.B.Wiik-kvalitet. Med 48 mm rør i eloksert aluminium og skjøtestykker i galvanisert stål, vil stativene tåle det meste av vind og vær.

Opplagstativene leveres i standard størrelser, men kan også tilpasses individuelle behov. Vi tilbyr også presenninger for tildekking av båten. Finner du ingen standard størrelse som passer? Da lager vi en etter dine mål og spesifikasjoner.

Vi har også en havnepresenning vi kaller ”Captain’s Roll On”, den passer de fleste åpne fritidsbåter opp til 16 fot og leveres i tre standard størrelser.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Mari-Ann Engelsås

mari-ann.engelsas@obwiik.no
982 33 159
Trondheim

Joar Skånø

joar.skano@obwiik.no
922 22 365
Trondheim

Kjell Ove Rossehaug

kjell.ove.rossehaug@obwiik.no
907 49 903
Stavanger

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor