Meny
Nettbutikk

Lett-presenning

Lettpresenninger er i den materialutførelsen de fleste tenker på som presenning. De kan dekke til det meste og kommer i et stort antall størrelser.

Lette, rimelige

Lettpresenninger er rimelige, svært lette og håndterbare og benyttes der kravet til slitestyrke og holdbarhet ikke er det viktigste.

Alle presenningene har forsterkede kanter med innsveiset tau og maljer for hver meter. Lettpresenningene er produsert i krysslaminert polyetylen. O.B.Wiik lagerfører to typer kvaliteter: W-14, 130 gram/m2 og W-19, 180 gram/m2

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Mari-Ann Engelsås

mari-ann.engelsas@obwiik.no
982 33 159
Trondheim

Joar Skånø

joar.skano@obwiik.no
922 22 365
Trondheim

Halvor Bernås

halvor.bernas@obwiik.no
412 62 656
Bergen

Kjell Ove Rossehaug

kjell.ove.rossehaug@obwiik.no
907 49 903
Stavanger

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor