Meny
Nettbutikk

Snøseil

Trenger du å beskytte et område for nattens kommende snøfall? Snøen forsvinner ikke av seg selv. Med et snøseil kan du løfte og fjerne snøen.

Det praktiske snøseilet

Dette hjelper deg å fjerne snø fra byggeplassen på noen minutter. Hvordan? Jo, dekk det aktuelle området med snøseil og fjern nattens snøfall raskt og effektivt med byggekrana og spar masse tid og penger.

Flere snøseil kan naturligvis overlappe hverandre. Etter snøfallet fjernes seilet ved hjelp av kran. Det krokes i tauet som stikker ut i hvert hjørne. Tauet ligger i en løpegang i ytterkant av seilet og snurpes sammen som en sekk når seilet med snø løftes bort.

Det kan også benyttes til å løfte lette, ikke skarpe gjenstander som for eksempel isolasjonsmateriell, og dersom man vil kan det benyttes som en vanlig presenning med de mulighetene dette gir.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Mari-Ann Engelsås

mari-ann.engelsas@obwiik.no
982 33 159
Trondheim

Joar Skånø

joar.skano@obwiik.no
922 22 365
Trondheim

Halvor Bernås

halvor.bernas@obwiik.no
412 62 656
Bergen

Kjell Ove Rossehaug

kjell.ove.rossehaug@obwiik.no
907 49 903
Stavanger

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor