Meny

Bannere og seil

Når du vil ha en stor eksponeringsflate er det bannere og seil som gjelder. De store formatene brukes gjerne i storslagne lanseringer eller ved tilbud som skal synes. Storformat trykk gir deg muligheter til å "rope høyt".

I mils omkrets?

Bannere, ofte på store presenninger av PVC, eller seil og snøseil, danner en solid eksponeringsflate som kan henges opp og dekke til store vegger eller konstruksjoner. Da blir du virkelig synlig, og det med et budskap som tåler å stå i norsk ruskevær. De solide materialene tåler å få vindkast i seg uten å spjære eller ryke i barduneringer.

Vi hjelper også med å rigge

Maljer og gjennomføringer i kombinasjon med bardunering, stropping og taljesystemer, gjør at vi kan bistå med selve rigge-jobben også. Gi oss en kort prosjektbeskrive, så skal vi strekke oss langt for å hjelpe deg med å fremme budskapet, enten det er på banner eller seil.

Referanser:

Kontakter

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Inger – Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor