Meny
Nettbutikk

Beachflagg

Et populært og effektivt eksponeringsprodukt er beachflagg. De egner seg godt til butikkinnganger og andre områder hvor du vil vise tilstedeværelse.

Flagg din identitet

Hvorfor ikke la budskapet ditt vaie litt i vinden? Beachflagget har funnet sin popularitet ved at det er synlig, kan enkelt gi et tydelig budskap og er svært synlighet. Samtidig er beachflagget svært enkelt å pakke opp og ned, og ta liten plass der det settes opp. Flagget kommer i ulike størrelser og står stødig takket være vekten det har på «foten» eller via jordspydet.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor