Meny

Print og trykk

Stort format? Lite format? En vegg på et telt eller en hall? De fleste av våre tekstiler kan printes og trykkes på. Vi leverer også spesialiserte produkter med profilering.

Vår printer printer på nesten alt

Lettpresenninger, PVC-presenninger, duker og innerduker – innenfor rimelighetens grenser kan vår digitalprinter trykke på de overflatene du vil eksponere på.

Vegger på telt og haller er naturlige steder for firmalogoer. Selv lettpresenninger får overraskende stor effekt dersom de benyttes i reklame-øyemed.

Byggeplasser med rekker av byggegjerder eller stillasinndekking har også store flater man kan bruke til eksponering. Navn på entreprenører eller utførende håndverkere er typiske eksempler på det.

Vi har en rekke eksempler på morsomme, kreative og spesielle oppdrag som vi har løst i nært samarbeid med oppdragsgiver, og hvis du skulle ha en idé om hvor eller hvordan du vil uttrykke noe spesielt, ja, så hjelper vi deg gjerne.

Kontakter

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Inger – Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor