Meny
Nettbutikk

Reklametelt

Vil du profilere deg godt mens du likevel setter opp et telt? Et reklametelt er løsningen. Hele teltets flate kan profileres. Eksempler på bruksområder kan være stands, smøretelt, telt til idrettsarrangement og mye annet. Det er bare fantasien som setter begrensningene.

Bli synlig

Få andre produkter kan by på samme eksponering som et reklametelt. Med stor boltreplass for design og budskap kan man formidle attityde og brand, eller bare levere nyttig informasjon.

Lag ditt eget design, eller benytt noen teltets standard farger. Kanskje en kombinasjon?

Nøytrale telt med standard farger kan leveres omgående fra lager. Telt med spesialtrykk har noe lenger leveringstid.

Erfaringsmessig bruker lag, idrettslag eller kommersielle aktører dette produktet til egen og bedre synliggjøring.

Tilleggsutstyret som kan leveres gjør at du kan bruke reklameteltet til nær sagt alle tenkelige formål – kun fantasien setter begrensningene.

Vil du bli mer synlig? Kontakt oss så hjelper vi deg med ditt reklame-/profileringstelt.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor