Meny
Nettbutikk

Reklametelt

Vil du profilere deg godt mens du likevel setter opp et telt? Et reklametelt er løsningen. Hele teltets flate kan profileres. eksempler på bruksområder kan være stands, smøretelt, telt til idrettsarrangement og mye annet.

Bli synlig

Få andre produkter kan by på samme eksponering som reklametelt. Med stor boltreplass for design og budskap kan man formidle attityde og brand, eller bare levere nyttig informasjon.

Du kan som nevnt sette helt eget design, men standard farger finnes også.

Nøytrale telt med standard farger kan leveres omgående fra lager. Telt med spesialtrykk har noe lenger leveringstid.

Erfaringsmessig bruker lag, idrettslag eller kommersielle aktører dette produktet til egen synliggjøring.

Tilleggsutstyret som kan leveres gjør at du kan bruke reklameteltet til nær sagt alle tenkelige formål – kun fantasien setter grensene her.

Skulle uhellet være ute og det måtte være behov for reservedeler eller annet suppleres dette direkte fra vårt lager.

Referanser:

Kontakter

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor