Meny

Sponsor­vegg

Vis frem samarbeidspartnere og sponsorer i stort format med en sponsorvegg i god kvalitet. En stor flate med kvalitetstrykk gir logoer og andre profilerende elementer spillerom.

Presentabelt

En sponsorvegg er en stor flate med trykk av (som oftest) samarbeidspartnere og sponsorers logoer, gjerne gjentatt og spredd utover hele flaten for maksimal gjennomslagskraft.

En sponsorvegg sees ofte under pressekonferanser etter idrettsarrangement, under store konferanser med flere samarbeidende parter/organisasjoner eller festarrangement og eventer. Mange bruker det som et «bakteppe» for fotoseanser eller intervju, for dermed å gi sponsorene størst mulig eksponering.

Med en sponsorvegg av god kvalitet med skikkelig trykk, vil sponsorer og samarbeidspartnere komme godt til syne.

Kontakter

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Inger – Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor