Meny

Ramme­telt

For en messe, utstilling, kantine eller liten festival, er dette en god løsning. Kanskje trenger man ikke en hel hall, men vil ha det den store flaten og rommet. Rammetelt er svaret.

Stor boltreplass

Rammeteltene leveres i forskjellige bredder fra 6 meter opp til 40 meter. Lengden økes i 3 eller 5 meters moduler opp til ønsket lengde.

Vi har til enhver tid lagerført et stort utvalg tilleggsutstyr som isolerte vegger, dører og vinduer. Teltene benyttes ofte på større arrangementer som messer, utstillinger, sportsarrangement og private tilstelninger.

Teltsystemet er utviklet av erfarne fagpersoner som både kjenner utfordringene det nordiske klima fører med seg, og som forstår brukernes behov. Dette er essensielt når det kommer til å sette opp arrangement i et vinterland.

Et rammetelt ivaretar sikkerhet og fleksibilitet i en og samme løsning. Det er hurtig og lettvint å montere – det gjør telttypen meget anvendelig.

Referanser:

Kontakter

Lars B. W. Rivenes

lars.rivenes@obwiik.no
938 50 781
Skedsmokorset

Daniel Haugen

daniel.haugen@obwiik.no
926 61 994
Skedsmokorset

Alexander Holm

alexander.holm@obwiik.no
982 33 150
Skedsmokorset

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
922 87 250
Skedsmokorset

Inger – Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
982 33 170
Ordrekontor

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
982 33 161
Ordrekontor